Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona   46
        

Konrad "Kony" Kucharski


Zakończyliśmy 7 kolejkę Team Deathmatch. Tym sposobem zbliżamy się coraz większymi krokami do końca tej ligi. W meczu na szczycie grupy pierwszej zmierzyły się klany Gangsters oraz Soldiers of Fortune.CTF:


CTF instGib:


CTF TDM:


Ci drudzy wygrali po dosyć wyrównanym meczu 2-1 w mapach, dzięki czemu zbliżyli się znacznie do przeciwników z gangsters i nadal mają szanse awansować bezpośrednio do finałów lanowych. Faworyt tej grupy rozprawił się nie bez problemów z mistrzem poprzedniej edycji Capture The Flag, klanem Delta. W drugiej grupie tej kolejki prowadzący klan Loobleen uporał się bez większych problemów z High Quality i umocnił się na czele tabeli zwiększając przewagę nad drugim klanem do 4 pkt. Na miejscach od drugiego do piątego ścisk i wszyscy mają jeszcze szanse awansować do finałów a przypominam, że awans mają zapewniony tylko klany z pierwszego i drugiego miejsca. Miejsca trzecie będą grać w barażach o prawo gry w finałach.
W lidze insta Capture The Flag w grupie pierwszej nadal ścisk. Po 6 kolejce liderzy tej grupy klan Gladiators ograli kolejny klan z aspiracjami do awansu na finały klan Terrible Team 666. Mimo wszystko w tej grupie szansę na awans ma jeszcze aż sześć klanów a do końca ligi internetowej zostały tylko 2 kolejki. W drugiej grupie sytuacja powoli się normuje. Szanse na awans ma już raczej tylko 5 z pośród 10 klanów i raczej między tymi klanami rozstrzygnie się walka o finały lanowe. Oczywiście największe szanse mają faworyci tej grupy klan Sith ale rywale depczą im po piętach bardzo mocno.
W ostatniej lidze Capture The Flag zakończyła się właśnie piąta kolejka i mamy już pierwszego finalistę w tym trybie. Jest nim klan Resurrection. Co prawda nie jest jeszcze pewne z którego miejsca awansują do sierpniowych finałów ale mają już przewagę 7 pkt nad miejscem trzecim a pewny awans mają tylko dwa klany. W pierwszej grupie jeszcze wszystko może się zdarzyć aczkolwiek klany SITH oraz Delta (3 i 1 miejsce zeszłorocznych finałów) mają już prawie pewny awans. Nadchodząca kolejka powinna wszystko już wyjaśnić.
Od zeszłego miesiąca klany polskie rozpoczęły masowo walkę w lidze światowej, jaką jest ClanBase (http://www.clanbase.com/news_league.php?lid=1324). Jak na razie idzie im ze zmiennym szczęściem aczkolwiek już niektóre są okrzyknięte jako rewelacje tej edycji.
W pierwszej lidze Capture The flag klany Delta oraz Raiders of Apocalipse zbierają niestety baty.
W drugiej lidze klan SITH przewodzi po 3 meczach w tabeli natomiast klan Survivors jest nam miejscu drugim swojej grupy.
W trzeciej lidze Resurrection gromi rywali aż miło popatrzeć. Na 4 mecze mają 4 wygrane i to w dość wysokich rozmiarach.
Oby tak dalej :)
Resztę informacji znajdziecie pod tym linkiem – http://liga-misia.prv.pl Legenda:
Lp - Pozycja w lidze Team - Klan M. - Ilosc Rozegranych meczy Z. - Zwyciestwa R. - Remisy P. - Porazki F.Z. - Flagi zdobyte przez klan F.S. - Flagi stracone przez klan +/- - Róznica pomiedzy flagami zdobytymi a staconymi W.-Walkowery Pkt. - Punkty zdobyte

Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona   46